Разделы
Показать все товары
Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
more
Трос газа к опрыскивателям STIHL SR 320
Спасибо. все доставили в оговоренные сроки! ..
5 из 5 звёзд!
more
Цилиндр поршневая группа мотокосы Stihl FS 55 - 1 поршневое кольцо
Цилиндр поршневая группа мотокосы Stihl FS 55 - 1 поршневое кольцо
1,156.00 грн.
more
Информация
Информация для покупателей

Скидки!

Гарантия и обмен

Рекомендуемые товары

Прайс-лист

Скачать прайс (Excel)

Свяжитесь с нами


Гарантия и обмен

Права споживача при придбанні товару належної якості.

 1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

 Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

{Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}

 Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

 2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

 3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Офіційний веб-портал Верховної Ради Україниmore
Корзина пуста
Консультации
  Агроном Сервис
(050) 757-84-10
(063) 665-86-73
(098) 126-09-02


Copyright © 2021  |  Агроном Центр Сервис