Разделы
Показать все товары
Быстрый поиск
 
Введите слово для поиска.
Расширенный поиск
more
Цепь 35см для бензопилы stihl MS 170, 171, 180, 181, 210, 211, 230, 250 Супер зуб
Согласен, цепи качественные ..
5 из 5 звёзд!
more
Леска звездочка TRÉSZER 1,6 мм, бухта 2390 м
Леска звездочка TRÉSZER 1,6 мм, бухта 2390 м
1,905.00 грн.
more
Информация
Информация для покупателей

Скидки!

Гарантия и обмен

Рекомендуемые товары

Прайс-лист

Скачать прайс (Excel)

Свяжитесь с нами


Гарантия и обмен

Права споживача при придбанні товару належної якості.

 1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

 Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

{Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}

 Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

 2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

 3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

Офіційний веб-портал Верховної Ради Україниmore
Корзина пуста
Консультации
  Агроном Сервис
(050) 757-84-10
(063) 665-86-73
(098) 126-09-02


Copyright © 2021  |  Агроном Центр Сервис